O nas

Poznaj nas
Jesteśmy polską firmą produkującą pamiątki z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji pamiątek, a także zaopatrujemy sklepy i punkty turystyczne w towary z naszej oferty. Nasi klienci to m.in: sklepy z pamiątkami, sklepy hotelarskie, restauracje czy zagraniczne sklepy sprzedające pamiątki z Polski. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów z całego kraju, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę. 


Najlepsza jakość
Nasze usługi obejmują m.in: druk na tekstyliach, takich jak koszulki, bluzy, torby i plecaki. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze i najbardziej sprawdzone technologie, jakimi są druk DTG (Direct-to-Garment) i DTF (Direct-to-Film). Wykonujemy również nadruki na wszelkiego rodzaju płaskich powierzchiach przy użyciu technologii druku UV. Dodatkowo wykorzystujemy laserowy ploter tnący zarówno do wycinania jaki i grawerowania na zróżnicowanej powierzchni. Zdobimy także kubki metodą sublimacji. W swojej pracy działamy na nowoczesnych sprzętach wysokiej klasy, które pozwalają nam osiągnąć najlepszą jakość i największa precyzję. Podążamy także za najnowszymi technologami i trendami, które umożliwiają rozwój i stałe poszerzanie oferowanych przez nas usług. 


Szybka i niezawodna obsługa 
Niewątpliwym atutem naszej firmy jest to, że większość towarów produkujemy sami, a w pozostałych przypadkach znaczna część pochodzi z Polski. Jesteśmy w stanie robić produkty od A do Z. Nasz zespół składa się z grafików, od których zaczyna się proces kreatywny: od pomysłu do zaprojektowania wzoru. Następnym etapem zajmuje się zespół wykonawczy, który bierze na warsztat każdy nawet najbardziej szalony pomysł grafików i dzięki odpowiedniemu doświadczeniu zamienia idee w gotowy produkt. Każdy towar przed wydaniem do klienta przechodzi weryfikację jakości i w końcowym etapie jest pakowany i dostarczany naszym odbiorcom. 


Indywidualne podejście
Rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie produkować towar zarówno dla małych firm, skoncentrowanych na określonych produktach, jak i dla dużych odbiorców z rozmaitym asortymentem. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nie boimy się wyzwań. Zapraszamy do współpracy klientów hurtowych, a klientów indywidualnych, którzy poszukują pamiątek z podróży lub upominku dla najbliższych zapraszamy do naszego sklepu www.pamiatki.pl